Ogłoszenie

ZE WZGLĘDU NA TO ŻE MAM CORAZ WIĘCEJ PRACY NA LIVE POSZUKUJE VCL-A DO NASZEGO KLANU (chętni niech piszą pm na forum lub na moje gg) Prosze o korzystanie z tego komunikatora VT namiary: VT wersjia 2.1.4 >>> IP: v1.net-speak.pl // port 3740 // hasło bob >>> kanał Signum Mori >> hasło sm

#1 2010-05-19 20:29:46

 Mershero

Clan Member

3526848
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 28
Punktów :   

podanie

1.) 17
2.) nick Mershero, narazie nie ma nic
3.)gram od czasów c5, ale doświadczenie raczej uznałbym za małe

4.) Bo znam dużo osób z tego klanu(członkowie klanu Semperfidelis)
5.) "(jesli chcesz)" Nie chcesz
6.) Mogę wnieśc do klanu jednego Phantom summonera
7.) Ile tylko mogę nie piszę ile dokładnie, bo różnie to bywa...
8.) Zgadzam się... (znaczy się zaraz przeczytam :-F)
10.)"Posiadasz TS  ?? mikro i słuchawki ??" No


"They can give me nothing         |         "I left my better side                 |   "A siódmego dnia
I turn away my easy face           |        Look for me in crimson lane       |   Bóg stworzył mnie
Show me more respect, now       |       To stay brute is my human right  |   i wiedział, że
Don't provoke my primal rage"   -->     Soon they will find me insane"    |   to jest nie dobre".

Offline

 

#2 2010-05-19 20:33:31

 loVelas

Administrator

7140913
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2010-05-13
Posty: 27
Punktów :   

Re: podanie

SWS,BD,WC jak w temacie; ) A reszta oke


http://img193.imageshack.us/img193/7250/nieie0ia.gif
Wszystkie błędy ortograficzne, gramatyczne, stylistyczne, interpunkcyjne itd. popełniono świadomie i z premedytacją.

Offline

 

#3 2010-05-19 20:36:54

 Mershero

Clan Member

3526848
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 28
Punktów :   

Re: podanie

1. Jeżeli nowy uczestnik forum od pierwszych swoich postów wykazuje, że nie przeczytał regulaminu, przeczytał go niedokładnie lub bez zrozumienia, bądź zrozumiał a mimo to nie stosuje się do niego, będzie miał natychmiast (bez ostrzeżenia) zablokowaną mozliwość pisania na forum.

Już przeczytałem *.* Mam rozumieć, że nie mogę grać PSem ?? -.- No to BD...


"They can give me nothing         |         "I left my better side                 |   "A siódmego dnia
I turn away my easy face           |        Look for me in crimson lane       |   Bóg stworzył mnie
Show me more respect, now       |       To stay brute is my human right  |   i wiedział, że
Don't provoke my primal rage"   -->     Soon they will find me insane"    |   to jest nie dobre".

Offline

 

#4 2010-05-19 22:51:41

 AlCap0ne

I see You

131207
Call me!
Skąd: Jasło
Zarejestrowany: 2010-05-13
Posty: 92
Punktów :   
WWW

Re: podanie

lovelas ja nie napisałem tego ze tylko support to po pierwsze, no ale jesli nie masz nic przeciwko to BD sie przyda na maina


PRZYJĘTY


http://img6.imageshack.us/img6/7746/caponea.jpg

Offline

 

#5 2010-05-20 17:27:26

 Mershero

Clan Member

3526848
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 28
Punktów :   

Re: podanie

Mam właśnie przeciwko ! Ale do soboty się zastanowię czy będę grał BD czy PS jak się nie znajdzie żaden inny BD to chyba go zrobię.


"They can give me nothing         |         "I left my better side                 |   "A siódmego dnia
I turn away my easy face           |        Look for me in crimson lane       |   Bóg stworzył mnie
Show me more respect, now       |       To stay brute is my human right  |   i wiedział, że
Don't provoke my primal rage"   -->     Soon they will find me insane"    |   to jest nie dobre".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Holandia